124 روز تا جام‌جهانی 2014 برزیل
بیت آشور: کی‌روش بازی‌هایم را می‌بیند/امیدوارم اتفاق‌های خوبی برایم رخ دهد

مدافع راست تیم ملی فوتبال ایران که در ونکوور وایتکپس توپ می‌زند اعلام کرد از اینکه کی‌روش بازی‌های او را می‌بیند اطمینان دارد.

خبرگزاری فارس: بیت آشور: کی‌روش بازی‌هایم را می‌بیند/امیدوارم اتفاق‌های خوبی برایم رخ دهد

به گزارش خبرگزاری فارس، استیون بیت آشور که به تازگی راهی ونکوور وایتکپس شده می‌داند که کارلوس کی‌روش او را به تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی دعوت خواهد کرد.

بیت آشور در این مورد گفت: فکر می‌کنم فقط نیاز است که فوتبال بازی کنم. پیش از این نیز کی‌روش بازی‌هایم را دنبال می‌کرد. آنها بازی‌هایم را دیدند و می‌دانند چه کارهایی می‌توانم انجام دهم. تنها کاری که باید انجام دهم این است که در زمین حضور پیدا کنم و نمایش خوبی داشته و امیدوار باشم اتفاق‌های خوبی از خوب بازی کردن‌ام رخ دهد.

بیت آشور که در دیدار پیش فصل مقابل سیاتل ساوندر در ترکیب تیمش قرار گرفت در ادامه گفت: تلاش می‌کنم با بازیکنانی که در کنار من بازی می‌کنند تا حد لازم صحبت کنم و امیدوارم که آن بازیکن نیز با کناری‌هایش حرف بزند. این یکی از کارهای تیمی است. هر چه بیشتر با هم‌تیمی‌هایت حرف بزنی راحت‌تر می‌توانی با بازیکنان کناری‌ کار کنی. می‌خواهم تا جایی که می‌توانم این کار را انجام دهم و امیدوارم این کار به تیم کمک کند.