رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد دماوند:
اتاق فکر دانشگاه آزاد دماوند نیازهای فرهنگی دانشجویان را بررسی می‌‌کند

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند گفت: اتاق فکر دانشگاه آزاد دماوند نیازهای فرهنگی دانشجویان را بررسی می‌‌کند تا در راستای رفع آنها گام برداشته شود.

خبرگزاری فارس: اتاق فکر دانشگاه آزاد دماوند نیازهای فرهنگی دانشجویان را بررسی می‌‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، حجت‏الاسلام مرتضی احمدی امشب در حاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند در گفت‏‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: برای انجام فعالیت‌های فرهنگی به نحو احسن، اتاق فکر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دماوند را برای بررسی نیازهای فرهنگی دانشجویان تشکیل دادیم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه بیشتر دانشجویان دانشگاه آزاد دماوند، تهرانی هستند و به دلیل تنوع فکری و فرهنگی میان دانشجویان، اقدامات فرهنگی زیادی در این دانشگاه انجام می‌شود.

وی تمام کسانی را که در دانشگاه‌ها فعالیت می‌کنند، فرهنگی دانست و افزود: دانشگاه محیطی مهم است و انعکاس فعالیت‌های فرهنگی می‌تواند تأثیر زیادی در خروجی آن داشته باشد.

احمدی با اشاره به تشکیل هیئت فرهنگی این دانشگاه اظهار کرد: این هیئت شامل 11 کمیته مختلف فرهنگی، ورزشی، دینی و هنری است که به چشم و چراغ فعالیت‌های فرهنگی ما تبدیل شده و توانسته همه سلایق را به سمت خود جذب کند.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند همچنین از تشکیل اتاق فکر فرهنگی این دانشگاه ابراز رضایت کرد و گفت: در این اتاق فکر، نیازهای فرهنگی دانشجویان را بررسی می‌کنیم و در این خصوص، از طریق فضای مجازی از نظرات خود دانشجویان استفاده می‏شود.

وی یکی از فعالیت‌های مثبت در این اتاق فکر را تهیه و تنظیم نرم افزار «بی‌کران‌های یک و دو» خواند و تصریح کرد: با توجه به رواج جذب جوانان به سمت عرفان‌های کاذب و حلقه‌های کیهانی و فرقه‏های انحرافی، به این نتیجه رسیدیم که این روند به دلیل خلأ موجود در شناخت کافی نسبت به عرفای بزرگ اسلام است.

احمدی اضافه کرد: به همین دلیل ما نیز در همین زمینه نرم‏ افزارهای بیکران یک و دو را تهیه و توزیع کردیم که بسیار مورد توجه و تشویق و تقاضا قرار گرفت و در این نرم‏افزارها به معرفی اولیای پاک خدا و خصوصیات و زندگی آنها پرداختیم.