فرماندار ویژه کرج:
یک لحظه هم نباید از پیگیری مطالبات خانواده معظم ایثارگران غفلت کنیم

فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: انقلاب اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی هزاران شهید است و مدیران این شهرستان نباید حتی یک لحظه از پیگیری مطالبات خانواده معظم ایثارگران غفلت کنند.

خبرگزاری فارس: یک لحظه هم نباید از پیگیری مطالبات خانواده معظم ایثارگران غفلت کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی امام جمعه کرج، محمدتقی ایرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان و داوود مدیر فلاح مدیر کل بنیاد شهید استان البرز شامگاه چهارشنبه با دو نفر از جانبازان ساکن کرج دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه که در منزل برادران غلامعلی و غلامحسین موحدی مهر برگزار شد، فرماندار کرج طی سخنانی اظهار داشت: شهدا، جانبازان، آزادگان سرافراز دفاع مقدس و خانواده معظم و بزرگوار این عزیزان برای پیروزی انقلاب اسلامی و تحقق اهداف و آرمان‌های ملت ایران تلاش‌های بسیاری انجام داده و اگر امروز ایران در جهان سربلند است، این عزت مرهون ایثار و فداکاری آنها است.

ایرانی با تاکید بر اینکه جانبازان سرافراز دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و خانواده معظم ایثارگران حق بسیار بزرگی بر گردن ملت ایران به ویژه مسئولان دارند، گفت: رهبری معظم انقلاب اسلامی بارها بر ضرورت پیگیری مطالبات این عزیزان تاکید فرموده‌اند و بر این اساس، مدیران و مسئولان شهرستان کرج در انجام این وظیفه مهم نباید یک لحظه غفلت کنند.

وی تصریح کرد: استفاده از نقطه‌ نظرات، نقدها و دیدگا‌‌های جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی جزو اولویت‌های اصلی مدیریت عالی شهرستان کرج است و در این راه تلاش داریم به صورت مستمر با این بزرگواران دیدار و از دیدگاه‌ها و نقدهای آنها آگاهی یابیم.

لازم به توضیح است، برادران غلامعلی و غلامحسین موحدی‌مهر از مبارزان شهرستان کرج هستند که سال‌ها در راه سرنگونی رژیم ستمشاهی زیر پرچمی که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برافراشتند، مبارزه کرده و در سال‌های 53 تا 57 با تحمل زندان و شکنجه بیدادگران طاغوت به درجه رفیع جانبازی نائل شدند.