در شهرآورد مازنی‌ها صورت گرفت
شکست بانوان آملی مقابل بابلی‌ها در لیگ دسته یک فوتسال

در چهارمین روز رقابت‌های گروه چهارم لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور بانوان، تیم فوتسال آمل در شهرآورد مازندرانی‌های این مسابقات با نتیجه 5 بر 2 از تیم قدرتمند بابل شکست خورد.

خبرگزاری فارس: شکست بانوان آملی مقابل بابلی‌ها در لیگ دسته یک فوتسال

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، چهارمین روز رقابت‌های مرحله رفت پانزدهمین دوره لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در گروه چهارم نیز امشب به کار خود پایان داد.

در حساس‌ترین دیدار این مسابقات تیم فوتسال آمل در نبردی حساس و تنگاتنگ میزبان شهرآورد مازندرانی‌های لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور بود.

آملی‌ها در سالن ورزشی سرپوشیده دو هزار نفری پیامبر اعظم (ص) در مقابل تیم قدرتمند بابل صف‌آرایی کردند و در پایان با نتیجه 5 بر 2 طعم سومین شکست پیاپی را چشیدند.

تیم سبزفام بابل که روز گذشته را استراحت کرد و موقعیت بسیار خوبی در جدول رقابت‌ها دارد نیز به سومین پیروزی متوالی خود دست یافت و بدون شکست در صدر جدول گروه چهارم جای دارد.

در دیگر دیدار این رقابت‌ها نیز تیم فوتسال شقایق مبارکه اصفهان با نتیجه 6 بر 3 از سد رستوران برلیان مراغه گذشت.

همچنین تیم آرارات کرمان نیز امروز استراحت داشت.

آملی‌ها تاکنون در این رقابت‌ها با یک پیروزی مقابل مراغه و سه شکست مقابل آرارات کرمان، شقایق مبارکه اصفهان و سبزفام بابل وضعیت خوبی در جدول ندارد.

پانزدهمین دوره لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در گروه چهارم که از روز یک‌شنبه 13 بهمن ماه به صورت دوره‌ای در آمل آغاز شده عصر فردا پس از سپری شدن پنج روز به کار خود پایان می‌دهد.